Houbaření - Kde rostou houby - Kraj Vysočina - 2024

  přihlásit  
  přihlásit  


Přezdívka:
Heslo:
  MENU  
MENU


HOUBAŘENÍ


ATLAS HUB
HERBÁŘ
KDE ROSTOU
URČOVNA
SLOVNÍK
LITERATURA


TOP 10
AKCE
BLOGY
DISKUSE
INZERCE
RECEPTY
UŽIVATELÉ
XICHTOVNÍK


REGISTRACE
NOVINKY
PRAVIDLA
NASTAVENÍ
SPRÁVCI
ODKAZY
KONTAKT

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj


Přezdívka
Text
čtyři a šest slovy


 Kraj Vysočina 
 2017-08-21 07:51:24    petrus   Pánové, nechte si Vaše animozity na jiné stránky toto je o houbách. Hlavně jména když se ten druhý nemůže bránit. Sejděte se někde a dejte si přes držku!! Petr

 Kraj Vysočina 
 2017-08-15 19:14:57    zodyx   ..Kudlo proč se tu vztekáš, jsi samolibej rádoby houbař, proč sem nenapíšeš a nepřiznáš, že jsi bagrista a prodáváš houby z Hlinska ve velkým panu Knápkovi alias Forestovi?? Ty máš zkoušky z mykologie a ates k prodeji hub?? NE, ani jedno, jen si uzurpuješ právo, které Ti nenáleží. A neboj, brzy dojde ne jen na Tebe, ale i na pana PhDr. Petra Mucksteina z CHKO Žďárské vrchy, se kterým máš holport a za úplaty Ti vypisuje každoročně povolenky na vjezd autem do tamních lesů pod záštitou myko výzkumu a sběru pro muzeum v HK, atd.., ale pravda je jiná - jak píšu výše!!! Měl by ses spíš stydět a ne se všude kasat, jaký jsi mykolog. Nejsi a nikdy jsi nebyl, jen amatér, který v lese nemá co dělat díky rabování a následnému zisku. A jestli to zde popřeš, jsi lhář! Protože toto vše jsi mi říkal Ty sám osobně a ne jen Ty.. Howgh..

 Kraj Vysočina 
 2017-08-01 11:22:16    xAo   O víkendu hromada aut, ale furt je kolem Hlinska co sbírat. Včera po práci to bylo klidnější, spíš paběrkování, ale ten božský klid.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-27 08:09:01    Alenada   Včera zas v lese u Vortové, už to není na nůši a kosu, ale pořád je co sbírat, prostě krása. 2 koše během chvíle.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-24 19:36:17    Lenule   Zdravím všechny, vím že je to o houbách, ale tak roste to taky v lese, tak se zeptám, kde je ště rostou borůvky? Víte někdo? Děkuji

 Kraj Vysočina 
 2017-07-23 12:00:54    seabow   Po týdnu opět Hlinsko, ty samá místa, ty samé lesy, opět maximální spokojenost. Nevím, proč se tu Kudláček tak vzteká, asi by to chtělo vyměnit psychiatra. Od čeho by ty stránky byly, když ne právě od toho, aby si tu lidi pomáhali a radili KDE ROSTOU? Každopádně celá rodinka zas spokojenost, už jsme doma a čistíme.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-23 08:10:03    Alenada   Navzdory nepřízni samotného velkého Kudláčka (léčí se s tím někde?) jsem si včera zase zaskočila zahoubařit. V těch lesích je tak krásně. Kolem Hlinska a Vortové to pořád roste. Tentokrát jsem ukecala i manžela a děti. Všem doporučuju. Nádherné houby, ani těch aut nebylo u lesa moc, klid a pohoda. Rostou.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-22 18:39:05    Kudláček   Říkám si pojď a napiš xAo, jestli chce udělat malou myko vycházku po zdejších lesích, kde roste pět druhů křemenáčů, syrovinky, různé druhy holubinek, různé druhy hřibů, žlutý kovář apod. Jen rozkliknu tuto diskusi, tak si říkám je to chudák nic nepochopil. Přátelé, kteří si budete psát o myko průvodce, už nepište, víte PROČ! Jen těm kterým jsem ještě do včerejšího dne slíbil, že je provedu po zdejších lesích, můžete semnou počítat!

xAo nevím proč mi za prvé tykáte, já Vám taky netykám, krávy jsme spolu nepásly! Za druhé se nevzteknu, je mi úplně jedno kolik kdo z lesa odnese, tady je takových lesů, že to nemám zapotřebí. Za posledních čtrnáct dnů jsem domů neodnesl ani koš, vše si odváží přátelé, nebo sbírám houby těm, kteří se do lesa nedostanou, nebo neumí houby hledat. Za třetí se nemusíte sklánět, jen Vás lituji. Za čtvrté můžu udat taktéž přesné info, kde co roste, ale nyní proč bych to dělal, že?! Za páté jsem si dnes raději odjel odpočnout a vy relaxovat od lidí do Žehuňské obory, kde rostou barevné hřiby. Mám krásný pocit, že jsem si nafotil hřib bronzový, přívěskatý, medotrpký, rubínový, rudonachový a jiné skvosty. Howgh!

 Kraj Vysočina 
 2017-07-22 08:54:56    xAo   Přátelé pozor, ozval se sám velký majitel všech lesů. Už ani písmenko, nebo nás z těch lesů začne dokonce vyhánět i osobně. Jsou to přece jeho lesy, tak ať se lidi jak čuňata chovaj jinde a on má ve svých lesích klid. Nejspravedlivější mezi spravedlivýmí tak rozhodl a nám nezbývá než se před Velkým Kudláčkem sklonit. Jinak na nás pošle Agrofert.
Tak pro všechny HLINSKO, krom 3 košů dneska ráno ANI HOUBA. Zájemům dám i přesné info o lese! Vztekni se, Kudláček!

 Kraj Vysočina 
 2017-07-21 20:44:41    Kudláček   xAo a spol. mohli byste přesta psát o Hlinsku a Vortové. Díky Vám jsem jezdí spousta prasat, kteří zanechávají po lese hrozný bordel. Je to samá PET lahev, různé obaly a já nevím co všechno. Buďte rád, že jezdite na houby a nacházíte. Nemám nic proti tomu, když přijede půl republiky na houby, ale ať se tu alespoň chovají, jak se mají. Čili když zde nebudete psaát tam to roste, nebude tu takový bordel, nebo jestli chcete můžete za ostatní sbírat odpadky, které po lesích nechají. Místní bordel nedělají, nepotřebují si sebou tahat pití, svačiny apod.Jsem místni houbař a je mi špatně když toto všechno vidím. Rád sbírám jedlé lupenaté houby, všechny jsou rozkopané, to platí i u nejedlých hub, řev v lese, lidi si berou píšťalky, řvou, je to ďes! Děkuji za pochopení!!!

 Kraj Vysočina 
 2017-07-21 08:35:35    Alenada   Tak včera to bylo snad nejlepší houbaření za dlouhou dobu. Odcházela jsem s košem narvaným k prasknutí a ještě tam spousta zustalo. Hlinsko jede.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-21 10:35:57    Alenada   Koukám, že to furt kolem Vortové roste, tak hurá dneska po práci zas. To bude bagrovačka. Jen nevím, kde seženu nůši?

 Kraj Vysočina 
 2017-07-19 08:41:35    xAo   Včera jsem si to dal po práci pro změnu z druhé strany, u Košinova, skoro samej pravák. Prostě okolí Hlinska, to je ráj. Zejtra se chystám proti Zalíbenýmu, třeba tam taky něco bude.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-14 10:46:02    Alenada   Moc díky za tip s tím Hlinskem, stavila jsem se u Vortové a manžel pro mě musel přiject s autem, neměla jsem to kam dávat.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-13 14:24:56    xAo   Hlinsko, kousek od Vortové - Spousty masáků (a jiných muchomůrek). Nějaké suchohřiby, babky, hromada praváků, kozáci, křemenáče, pár klouzků a něco holubinek. Radši tam jeďte na borůvky a houby mi nechte.

 Kraj Vysočina 
 2017-07-13 09:09:38    kvakin   Ať žije dovolená. Vyrazil jsem si dneska ráno na houby, do prvního lesa co jsem potkal, tady kousek od Hlinska a ejhle, koš, tričko, narvaný kapesník a neměl jsem to kam dávat. Škoda, že to sem jinak mám tak daleko.

 Kraj Vysočina 
 2014-06-24 16:43:13    Vojtas   Dnes jsme navštívily Devět skal. Našli jsme tři babky, na jednom místě lišky, několik muchomůrek (růžovky, šediky, slámožluté), a spousta pošvatek hnědoolivových. Choroše: troudnatec kopytovitý, pásovaný, síťkovec načervenalý. Následovalo ještě několik lupenatých druhů hub, jako jsou např. usušené špičky žíněné, a jeden hřib žlučník. Každopádně na houby bohatá procházka.:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 Kraj Vysočina 
 2013-09-09 14:19:40    lejdynka   Minulý týden na chalupě,Nové Město na Moravě plný koš praváků,koš suchohřibů a klouzků,pár mochomůrek růžovek.

 Kraj Vysočina 
 2013-07-20 00:52:34    xAo   Řásná, Telč - Spousty masáků (a jiných muchomůrek). Nějaké suchohřiby, babky, pár klouzků a něco holubinek. Radši tam jeďte na borůvky ...